Apie kaubojiškas legendas ir Facebook

Apie kaubojiškas legendas ir Facebook

UAB Baltic Arms, kurioje Stampi dirba nuo gruodžio pradžios, Facebook'o profilyje buvo įkeltas toks postas, kurį, žinoma, parašė Stampi:

"Šiandien yra penktadienis ir laikas papostinti (čia toks naujadaras, jeigu ką). O postas šis yra apie legendas ir jų svarbą mūsų gyvenime. Viena iš legendų yra apie tai, kad kai 1871 m. Colto gamykla kartu su Union Metallic Cartridge Company JAV kavalerijos užsakymu pradėjo kurti šovinį naujam SA veikimo revolveriui, kurį nuo 1873 metų žinome kaip Peacemaker, buvo reikalaujama, kad vienu šūviu į galvą galima būtu pribaigti sužalotą arklį. Panašus poreikis gali kilti ir medžiotojui jo nelengvame kelyje trofėjaus link.

UAB Baltic Arms gali medžiotojams ir šiuolaikiniams kaubojams pasiūlyti JAV gamintojo Hornady .45 Colt kalibro šovinius. Dėžutėje yra 20 šovinių. Vieno šovinio kaina 1.20 euro.
Gali kilti klausimas dėl nuotraukos kompozicijos. O čia jau antra legenda, kurioje yra tvirtinama, kad vienas .45 Colt šovinys Laukinių vakarų laikais kainavo 12 centų, tiek pat kaip ir tauraus gėrimo stikliukas salūne. Kai kaubojus neturėjo pinigų, tai palikdavo barmenui šovinių..."
 
Postą norisi papildyti informacija, kad šią puikią nuotrauką padarė Blonde Sara. Nuotraukoje matomas Ruger Vaquero .45 LC kalibro revolveris, kuris buvo pagamintas JAV tolimais 1998 metais ir visą šį laiką nenaudojamas pragulėjo kažkokioje parduotuvėje Vokietijoje. Stampi rankose jis atsidūrė MT Baltic boso Edvardo dėka. Su šiuo ginklų prekybininku galite susisiekti ir išsisakyti savo norus įsigyjant kaubojiškus ginklus telefonu +370 654 444 43 arba parašyti laiškelį adresu sales@mtbaltic.lt.
 
Atgal