CAS

 

The Single Action Shooting Society (šaudymo iš viengubo veikimo ginklų draugija) yra tarptautinė organizacija, sukurta išsaugoti ir skatinti „Cowboy Action Shooting ™“ sportą. SASS pritaria regioninėms rungtynėms, kurias vykdo klubai, tvirtina pratimus CAS šaudymo pasaulio čempionatui "END of TRAIL",  skelbia taisykles ir procedūras, užtikrinančias „Cowboy Action Shooting“ rungtynių saugumą ir nuoseklumą. SASS nariai turi bendrą interesą išsaugoti senųjų Laukinių Vakarų istoriją ir sportinį šaudymą.

 

Vienas iš unikalių SASS patvirtintų „Cowboy Action Shooting ™“ aspektų - reikalavimas vilkėti Laukinius Vakarus primenantį kostiumą. Taip pat kiekvienas dalyvis privalo susigalvoti šaudymo slapyvardį, atitinkantį  Holivudo vesternų žvaigždę arba paties susigalvotą. Daugelis renginių dalyvių gauna daugiau malonumo iš mūsų sporto kostiumo aspekto, nei iš pačių šaudymo varžybų. Nepriklausomai nuo SASS nario individualios interesų srities, SASS renginiai suteikia reguliarias galimybes bendrauti ir linksmintis su panašiai mąstančiais žmonėmis ir šeimomis.

 

Cowboy Action Shooting“ yra daugialypis šaudymo sportas, kuriame varžovai šaudo iš ginklų, būdingų Laukinių Vakarų užkariavimo laikmečiui. Tai viengubo veikimo (SA) revolveriai, pistoleto kalibro (.38Sp, .357Mag, .45LC) Lever Action ir lygiavamzdžiai šautuvai. Šaudymo varžybos yra rengiamos laikantis  unikaliaus, charakteringo „Senųjų Vakarų“ stiliaus. Dažnai pratimo scenarijus yra grindžiamas žinomais incidentais ar filmų scenomis, kuriose šauliai turi išbandyti savo pranašumą prieš plieno taikinius.

Atgal